נירית מוסינזון, מנכלי"ת של אחת מהחברות המוכרות ביותר בשוק ההייטק הישראלי – טוענת שלעולם לא חשבה שהיא תצליח להכיר יועץ עסקי שבאמת ידע לכוון אותה למקומות שהיא לא דמייה מעולם.

נירית אמרה לנו לא פעם ולא פעמיים שהיא ממש רוצה להכיר לקולגות שלה את יורם דובובסקי כי היא מאמינה שהיא ללא ספק אחד מהאנשים הכי מפותחים אישית שהיא מכירה.

"כאשר פגשתי את יורם אני חשבתי שאני סוף סוף מוצאת את מי שיקח את העסק שלי קדימה! ואז נתתי לעצמי סטירה ואמרתי ששום דבר לא יותר מדי טוב כדי להיות אמיתי, אך לא הייתה לי ברירה, הייתי חייבת ללכת על זה… אחרי כמה שנים עכשיו אני יכולה להגיד שעשיתי את הבחירה הטובה ביותר".

גם קורין דדון אמרה לנו שהחוויה שלה במפגש עם יורם דובובסקי היתה פשוט בלתי נתפסת.

"הד"ר הזה, שכולם יודעים עד כמה הוא באמת מביא תועלת לעולם הייעוץ האסטרטגי, הוא הסיבה שבגללה אני כל כך מבינה אנשים שלא מצליחים להבין שהעסק שלהם חייב להיות במקום אחר, יורם דובובסקי פשוט לקח אותי אל מחוזות אחרים – וזה מה שאני רציתי מלכתחילה, אני לא מכירה מישהו שעשה עבודה כל כך טובה בזמן כה קצר".

יורם דובובסקי

הופכים את העסק שלכם לטוב יותר עם ד"ר יורם דובובסקי

לקחת את העסק שלכם למקום טוב יותר זה לא דבר שמאוד קל לעשות! כאשר יורם מגיע אל בעלי עסקים הדבר הראשון שהוא עושה זה קודם כל להגיד להם עד כמה הם יכולים לקחת את הביזנס שלהם אל הרבדים שהם לעולם לא חלמו עליהם, אבל קודם כל, חשוב להבין שמדובר על חלום ושצריך שהוא יתגשם כמה שיותר מהר.

  • אפס סובלנות לאנשים שמחפפים
  • אפס סבלנות לאנשים שמבקשים מחיר נמוך מדי
  • אפס סובלנות אל אנשים שלא יודעים מה זה לעבוד קשה
  • אפס סבלנות לאנשים שבאים "ראש קטן"

אלו הם כללי הברזל של יורם דובובסקי ובלעדם הוא לא יבצע פעולות בשביל לעזור לעסקים להצליח – בשביל שתהיה לכם בכלל את האופציה לבחון למה יורם זקוק, כדאי שתתנו לעצמכם כמה דקות של הקשבה.